Хмельницький, ТЦ "КВАРТАЛ", працюємо з 10:00 -19:00 год.
+38 097 233 0581
veloimperiya@gmail.com

Велоспорт і шолом.

TALON 29ER 3 GE

Одна третина нещасних випадків на велосипеді – це травми голови, а три чверті нещасних випадків зі смертельними наслідками – результат незворотного пошкодження мозкової тканини – американські дослідники виявили в своєму останньому дослідженні.

Все більше людей їздять на велосипедах в школу і працюють по всьому світу, але хірурги, що працюють в надзвичайних ситуаціях, також з більшою ймовірністю можуть підняти свій голос за дітей і дорослих що їздять без самооборони на велосипеді, тобто без шолома. Зокрема, використання багатоцільового прокату велосипедів збільшило частоту смертельних травм головного мозку.

Без шолома!

Американський хірург з нещасних випадків Крістофер Фішер і його колеги опублікували своє дослідження про нещасні випадки на велосипеді в останньому випуску Annals of Emergency Medicine. Дослідники на вулицях Бостона і Вашингтона бачили більше трьох тисяч велосипедів. Більше половини цих людей не мали шолома при їзді на велосипеді.

Зокрема, робоча група була стурбована тим, що в шести сотнях населених пунктів Бостона вже є 61 пункт прокату велосипедів. Ви можете орендувати шолом з велосипедом, але тільки один з п’яти чоловік використовував його.

Нещасні хірурги підкреслюють, що велосипедисти, як правило, не знають або ігнорують той факт, що носіння шолома запобігає 65-88 відсотків травм голови. Висновок австралійського опитування, опублікованого в минулому році, показав 29-відсоткове зниження травм голови, коли велосипедисти були зобов’язані носити шолом.

А висеновок тут простий, хочете бути впевненні за свое здоровя за кермом велосипеда, постарайтеся купити шолом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *